Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz


      2005 yılından beri hizmet veren şirketimizin, Toptan Kontör Bayisi olmak için tıklayın ve başvuru formunu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle hemen irtibata geçecektir. Böylece Türkiye' nin ilk Toptan Kontör Sistemi sitesinin bayisi olmuş olacaksınız.

 

Vizyon & Misyon


       Vizyonumuz Gelişen Dünya ve ticaretin yeni model ensturamanları ile ticareti geliştirerek sizler ile paylaşmak ve her zaman yeni düşünceler ile iş modellerine algılarımız açık tutup bunları anlayıp, uygulayıcı olmak. Misyonumuz Müşterilerimizin zamanını en etkili ve hızlı şekilde kullanmalırını sağlayacak, onların yaşam kalitelerini yükseltecek bir çok hizmeti ileri teknolojik imkanlar ile yaygın ve bütünleşik bir anlayış ile sunmaktır. Müşterilerimize değer yaratarak onların maximum seviyede kazanç elde etmelerini, saygın ve prestijli noktalar haline gelmelerini sağlamaktır.

 

Hakkımızda


        Toptan Kontör olarak 2005 yılında temelleri atılarak 8 aylık AR-GE çalışmasından sonra 2008' de resmi olarak bütün işlemlerini tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. www.kontorguven.com.tr web servisi ile Türkiye' nin en iyi Online Kontör satış platformunu oluşturmuştur. İlk hedefi vereceği web servis ve hizmetler ile güvenilir alışveriş platformları sağlayarak bayi ve son kullanıcılara en iyi hizmet vermektedir. 2008 yılının sonunda 500 bayi ye ulaşma hedefini ikiye katlayarak 1000 adet bayi ye servis vermeye başlamıştır. Bayilerden ve kullanıcılardan aldığı gücü en iyi şekilde teknoloji ile birleştirerek güçlü yazılım departmanı ile en iyi olma yolundaki hedefine bu alanda başarı ile ulaşmıştır. Türkiye' nin bir çok ilinde faaliyet vererek önemli bir değer ve marka olmuştur. Kullanılan teknoloji ve yatırımlar ile sektörde adından oldukça bahsettirmiştir. 2010 yılı sonunda tüm Türkiye genelinde bayi sayısını 2000' e çıkartarak hizmet ve servis vermeyi en optimum seviyeye çıkarmayı hedeflemiş ve bunu da başarmıştır. 2011 yılının ikinci çeyreğinde www.kontorguven.com.tr web servisini wwwguvengroup.com.tr adresi ile birleştirerek bütünleşik bir Online Hizmetler web servisini meydana getirerek bayilere tek nokta üzerinden en iyi hizmeti vermeye başlamıştır.    

       Toptan Kontör olarak 2007 yılından beri 81 ilde 13.000' in üzerinde gelişmiş bayi ağı ile sizlere hizmet vermekten gurur suyarız. Tüm operatörlerin kontör yüklemlerini, bal, nar, sms, internet, ses ve diğer paket yüklemelerini, hgs ve ogs yüklemelerini, yurt dışı ucuz görüşme Güven Callback kontör satışı, bilet satışını, ve daha bir çok genişlşetilmiş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Şirketimiz Sizlere teknolojik altyapı ve etik ticari değerler ile çalışma alanımızı ve ürün yelpazemizi her geçen gün güçlendirmekteyiz. Değerlerimizden ödün vermeden Toptan Kontör olarak hizmet ve servislerimizi geliştirerek ilerlemekteyiz. 

       Şirketimizin Toptan GSM TL yükleme bayi kanalı ve son kullanıcıya yukle.mobilyukle.com.tr adresinden satış yaparak iş kollarını geliştirmektedir. Gelişen Teknoloji ile birçok işlemi otomatik olarak internet üzerinden gerçekleştirmemize olanak sağlamakta ve biz Toptan Kontör olarak En iyi ve kaliteli hizmet verme yolunda ilerlemekteyiz. Sizde Toptan Kontör iş ortağı olabilir  GSM TL yükleme ile anlaşmalı operatörler ve kurumlar ile online işlemler yapabilirsiniz. 

      Toptan Kontör tek bakiye üzerinden Toptan GSM TL Yükleme bayiliği olarak da hizmet vermektedir. Kontör satışı işlemleri Online olarak gerçekleşmektedir. Kullanılan teknoloji ve yazılımlar ile sektördeki bir çok firmaya fark atarak en iyi olma sorumluluğunu devam ettirmektedir. 

      Son kullanıcıya 2010 yılının ortalarında faaliyete geçirdiği Online Kontör satışı (GSM TL yükleme) yukle.mobilyukle.com.tr web servisinden Türkiye' de bir ilki başararak 3 Operatorün Kontör satışını tek bir web servis ile son kullanıcıya sağlamaktadır. Turkcell, Avea, Vodafone, Alocard, IPC calling card satışı online olarak gerçekleşmektedir. Güvenli alışveriş platformu Tam Doğrulama 3Dsecure ürün satışında ödeme yöntemi olarak kullanılmakta ve aynı zamanda SSL1024 şifreleme kullanılarak son kullanıcıların güvenliği en üst seviyeye çıkartılmaktadır. Toptan Kontör sizlere bütünleşik hizmet anlayışı ile hayatınızı kolaylaştırmak için size çok yakındır. 2 adımda, yukle.mobilyukle.com.tr adresinden güvenilir alışveriş 3Dsecure platformu sayesinde hızlı bir şekilde GSM hattınıza TL (Kontör) yükleyebilirsiniz. 

  Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?